| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Free |
| Driven Type: | Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| strip material | Al-Mg, Galvanized steel, stainless strip |
| thiskness | 0.4-0.75 |
| width | 9.5, 12.7, 19mm |
| pitch | 6.3-12.8 |
| diameter | 8-80mm |
| Rotary speed | 1000rpm |
| capacity | 5m/min |
| 6.3m/min | |
| 9.4m/min | |
| Power | 18.5 |