| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | One Year |
| Warranty: | One Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Feature of polyurethane foam injection machine
| Flux | 5-30kg/min |
| Injecting time | 0.1-99.9s |
| Generating pressure | 8-10Mpa |
| Control system | PLC automatic control |
| Main body dimension | 1370*1350*2250mm |
| Weight | 300kg |